לב העשייה

תנועת ישראל שלי נוסדה כדי להעצים את הרוח הציונית של מדינת ישראל במכלול תחומי החיים. פעילות התנועה מתמקדת במספר תחומים עיקריים – חיזוק יהודה ושומרון, מניעת התערבות ממשלות זרות במדינת ישראל וחיזוק המשילות במדינה. לצד אלו, עוסקת ישראל שלי בנושאים רבים אשר עולים לסדר היום ודורשים התייחסות מיידית, כמו סוגיית הערים המעורבות אשר עלתה לתודעה במבצע שומר החומות, ה"טרור השקט" ועוד.

לאורך השנים פעלה ישראל שלי למען תקשורת מאוזנת יותר, בין היתר בקמפיין דגל נגד ההטייה השמאלית בתחנת גלי צה"ל; למען הגברת המודעות הציבורית לסכנות שבזרם המסתננים לישראל; להוצאת הארגון הבינלאומי TIPH מחברון בשל פעילותו כנגד מדינת ישראל והמתיישבים בחברון; מתן גיבוי לתושבי לוד ועכו בפרעות 2021; חשיפת פרטי מתפרעים ומסיתים ערביים במטרה לשנות את גישת המשטרה ולעצור את הפורעים, וגיוס אזרחי ישראל ליצירת לחץ על מערכות אכיפת החוק לעשות את עבודתן.

בשטח פעלנו כדי לקדם פרויקטים מרגשים ומשמעותיים כמו מיזם הדגל של התנועה"נצר אחרון", בו חברי התנועה ואזרחי ישראל פוקדים ביום הזיכרון את קבריהם של חללי "נצר אחרון", יהודים ששרדו את השואה, עלו לארץ ונפלו במלחמת העצמאות, ללא שהותירו משפחה ושריד.

ישראל שלי עוסקת במהלך השנה כולה בתכנים ציוניים משמעותיים, ובחיבור העבר וההיסטוריה של הציונות להווה ולעתידנו במדינת ישראל, וממשיכה לפעול בכל הכוח להשבת הגאווה הישראלית למען דור העתיד.

> לקריאה על פעילותנו בנושא יהודה ושומרון לחצו כאן
> לקריאה על פעילותנו בנושא התערבות ממשלות זרות במדינת ישראל לחצו כאן
> לקריאה על פעילותנו בנושא הגברת המשילות במדינה לחצו כאן

להצטרפות לעשייה ולחיזוק הפעילות >>