אנו מזמינים אותך להיות חלק ולהשפיע יחד איתנו על עתידה של מדינת ישראל. התמיכה שלך תוביל תהליכים שעד היום לא ניתן להם מקום בציבוריות הישראלית ותשפיע על מקבלי ההחלטות, על סדר היום, על דעת הקהל ועל השיח הציבורי. זהו מודל מיוחד, שיודע לשנות את המציאות בישראל ביחד עם הציבור. איתך.

ישראל שלי היא תנועה קטנה אך ערכית. אנו מבטיחים שאין אצלנו משכורות עתק. אנו נסמכים על צוות מקצועי וערכי ועל תרומות פרטיות. בתרומה שלך, קטנה או גדולה, אנו רואים תמיכה והבעת אמון ציבורית בנו ובפעילותנו. כל תרומה נספרת ומוערכת. ניתן לתמוך באופן מאובטח וקבוע בתרומה חודשית או בתרומה חד פעמית. עבורנו זוהי הדרך היחידה בה נוכל להמשיך ולפעול איתכם עבור מדינת ישראל.

בתרומתכם החודשית אתם מצטרפים לתומכים הקבועים שלנו ותוכלו להשפיע מהותית על הנושאים שנבחר לעסוק בהם. אחת לרבעון נדבר איתכם ונשאל באילו נושאים אתם חושבים שחשוב להתמקד בהם בזמן הקרוב. יש נושאים שאנו רואים בהם חשיבות עליונה, אך לפעמים דווקא נושאים ותחומים שעולים מהשטח, מכם, מציפים דברים חשובים אף יותר או שמשתלבים בדיוק עם מהלכים מתוכננים. חשוב לנו לשמוע את זה, להבין ולפעול לפי זה.

אפשר להיות חלק מישראל שלי ולקחת חלק בפעילות גם ברשתות החברתיות, בדיווח למוקד הציוני, בהעמקה בתכנים והזמנת הרצאות ועוד.
יחד נעשה ציונות.

 תרמו והשפיעו 

כתבו לנו: